Wczytywanie...

O nas

CONSTANS to polska firma rodzinna której początki sięgają 1990 r. Swoją działalność firma rozpoczęła od skupu i sprzedaży runa leśnego, na przestrzeni lat przedsiębiorstwo rozwinęło się, rozszerzono paletę produktów, zdynamizowano eksport oraz import, doskonalono przetwarzanie oraz magazynowanie surowców.

Mimo dynamicznego rozwoju przedsiębiorstwo zachowało rodzinny charakter, który przejawia się miedzy innymi w koncepcji zarządzania pracownikami oraz relacjami panującymi w firmie, gdzie pracują całe rodziny, a nawet pokolenia. Rodzinny charakter przedsiębiorstwa stanowi jego wielką wartość.

Siedziba firmy znajduje się w Hajnówce na skraju Puszczy Białowieskiej. I to z tego najczystszego regionu pochodzi znaczna część oferowanych przez nas produktów. Doskonale rozwinięta sieć punktów skupu w regionie oraz ścisły nadzór nad dostawami znalazł swoje odzwierciedlenie w wysokiej jakości charakteryzującej naszą firmę. W swojej działalności od początku stawiamy na jakość produktu, stąd wszystkie nasze surowce posiadają certyfikaty i świadectwa potwierdzające ich najwyższą klasę.